Patronaty

Patronat Medialny. S.M. Borowiecky: Która Jego Jest

  • Napisane przez Dariusz Mazurek
Wyróżniony S.M. Borowiecky: Która Jego Jest Szpalta.com S.M. Borowiecky: Która Jego Jest
Miło nam poinformować, że najnowsza książka S. M Borowiecky "Która Jego Jest" została objęta naszym patronatem medialnym. Premiera książki 15 marca 2017 roku.

Żaden autor nie czekał chyba na premierę swojej książki z taką niecierpliwością...
Hitler uciekł. Neonaziści walczą o władzę nad światem. Po której stronie staniesz?

Dan Brown niech się schowa.
Śniadania dla dzieci nie było, obiadu nie było, była tylko akcja, akcja, akcja!
Wyśmienita!
Polski towar eksportowy!

Watykan, naziści i tajemnice. Współczesny ród potomków Marii Magdaleny i Jezusa. Symbole i szyfry, które prowadzą w głąb historii, ocierając się o magię, kabałę i okultyzm. Bractwo Chryzmonu i jego tajemnicza misja. Łowcy nazistów, którzy ścigają zbrodniarzy od Argentyny po Polskę. Wartka akcja i intryga która nie pozostawi cię obojętnym. Nigdy nie zapomnisz tej książki. Nigdy już nie spojrzysz na historię w taki sam sposób. Zostaliśmy oszukani. Wszyscy. I najwyższy czas odkryć prawdę.

- Adolfie Rielke, zostałeś oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości, w tym współpracę przy organizacji przerzutu Adolfa Hitlera, Josefa Mengele i czterdziestu dziewięciu innych wysokich rangą członków NSDAP, zdeklarowanych nazistów do Argentyny. Zostałeś oskarżony o porwanie, znęcanie się psychiczne, torturowanie fizyczne i oddanie do adopcji wbrew prawu i woli dwadzieściorga dziewięciorga dzieci z ośrodka Indersdorf w okresie od stycznia do maja 1946 roku. Zostałeś oskarżony o działalność nazistowską i propagowanie idei nazistowskich z wykorzystaniem do tych celów organizacji Jugendamt w latach od 1947 do 1995 roku…

Kiedy Magdi wyliczał kolejne oskarżenia, nie zwracając uwagi na dochodzące z kościoła krzyki wystraszonych dzieci, ksiądz Rielke nagle zmienił front. Padł na kolana, i zaczął prosić o litość.

- Miałem wtedy niecałe siedemnaście lat. Siedemnaście lat, byłem w seminarium, robiłem to co mi kazali…- tłumaczył się, wyciągając ręce przed siebie, jakby prosił o jałmużnę. 

Magdi był niewzruszony.
- Adolfie Rielke, zostałeś skazany na karę śmierci. – powiedział lodowatym głosem, odbezpieczył broń i strzelił księdzu prosto w serce.

Patronat Medialny. S.M. Borowiecky: Która Jego Jest
S.M. Borowiecky: Która Jego Jest