Patronaty

Nieoficjalny patronat medialny. Marcin Majchrzak: Damy we fiolecie

  • Napisane przez Dariusz Mazurek
Wyróżniony Marcin Majchrzak: Damy we fiolecie Novae Res Marcin Majchrzak: Damy we fiolecie

Chcielibyśmy poinformować, że nasz Portal objął Patronat nad książką Pana Marcina Majchrzaka "Damy we fiolecie". Jest to debiut Pana Marcina i mamy nadzieję, że na tej jednej książce nie poprzestanie.

Naszego logo nie znajdziecie na okładce tej książki. Patronat medialny to pomoc autorowi w wypromowaniu książki, a nie chwalenie się logiem na okładce.

Miło nam, że Pan Marcin przyjął naszą propozycję współpracy odnośnie promocji książki. Liczymy na to, że wspólnymi siłami uda nam się wypromować książkę i zachęcić szersze grono czytelników.

Marcin Majchrzak: Damy we fiolecie - PolkizKsiazkami.pl
Marcin Majchrzak: Damy we fiolecie - PolkizKsiazkami.pl 
Opis wydawcy:

Dla mieszkańców Morbus - państwa-miasta rządzonego twardą ręką przez cesarzową Segvinę - bez wątpienia nadchodzą ciężkie czasy. Niektórzy spośród nich spoglądają na cesarski pałac z trwogą, inni zaś z nieskrywaną pokusą, bo ciężkie czasy sprzyjają błyskawicznym karierom… i jeszcze szybszym upadkom.

Alena, pracownica manufaktury obuwniczej, podejmuje pierwsze kroki w walce o demokrację i obalenie tyranii. Jest tylko jeden kłopot — tyrani rzadko kiedy pozwalają się dobrowolnie obalać.

Lock, drobny złodziejaszek, nie ma tak wielkich ambicji. Od życia pragnie tylko pełnego brzucha i ciepłego kąta. Przypadkiem wplątany zostaje jednak w ciąg wydarzeń, które mogą uczynić go bohaterem. Albo martwym bohaterem.