O nas

O nas

Portal Półki z Książkami prowadzony jest przez męża Darka, żonę JaNinę i ich córkę Darię.

Na Portalu zamieszczone są recenzje przeczytanych przez nas książek, ich zdjęcia, zapowiedzi wydawnicze, informacje o spotkaniach z autorami i wszystko co związane z książkami.

Darek z wykształcenia informatyk, JaNina z wykształcenia pedagog, Daria – uczennica II klasy szkoły podstawowej.

Uwielbiamy czytać książki od najmłodszych lat. Tę smykałkę przejęła córka Daria, która zaczęła czytać już mając 5 lat, dlatego też córka czytała rodzicom bajki na dobranoc, a nie odwrotnie.

Pochłaniamy książki każdego gatunku literackiego. Mąż Darek interesuje się również tematyką wojenną i uwielbia czytać książki w tym temacie.

Od strony technicznej oraz twórcą Portalu, zdjęć i grafik jest mąż Darek.

Jeżeli chodzi o córeczkę Darię to obecnie 8 latka chodząca do II klasy. Jest zagorzałą fanką koni i kucyków My Little Pony :) Obecnie pisze swoją pierwszą książkę. Uwielbia czytać książki, rysować, malować, wycinać - ma duszę artystyczną ;) Poza tym lubi uczyć się języków obcych i piosenek :)

Jeżeli ktoś z Państwa ma ochotę powiększyć naszą kolekcję książek to prosimy o kontakt.

Z góry dziękujemy.

P.S. Uprzejmie informujemy, że w przypadku otrzymania książek z pieczątkami (np. egzemplarz bezpłatny) nie będą one przez nas recenzowane.

Szanujmy się wzajemnie. Książka dla recenzentów jest "zapłatą" za jej przeczytanie, zrecenzowanie, zrobienie zdjęć i promowanie. Książek nie sprzedajemy, jednak takie pieczątki w książkach nie są ozdobą w naszej kolekcji książek.

Półki z Książkami