Poradniki

CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz. Recenzja przedpremierowa

  • Napisane przez Półki z Książkami
CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz

Od dawna szukam kalendarza, który będzie taki wyjątkowy, taki „mój”. Chcę, aby się czymś wyróżniał, czymś mnie zaskoczył, lubię nietuzinkowe rzeczy. Posiłkowałam się już kieszonkowymi, nawet szkolnymi. Kalendarz potrzebny jest mi do zapisywania ważnych dat jak urodziny, imieniny itp., ale też dat wizyt czy informacji związanych ze szkołą córki.

Niedawno w moje ręce wpadł „CzaroMarownikMagiczny Kalendarz na 2018 rok, ale to dzięki mężowi, który wie co lubię. Stworzony jest on przez kobiety dla kobiet.

Dlaczego magiczny? Jeżeli któraś z Was interesuje się astrologią, horoskopami, wewnętrzną harmonią i tym podobnymi tematami to jest to kalendarz dla Was. Zacznę jednak od wizualnego wyglądu „CzaroMarownika”. Okładka twarda, więc bardziej odporna na uszkodzenia, gdy nosimy go w torebce, co ja na co dzień czynię. Sam wygląd okładki kusi i bardzo nawiązuje do tematyki magii i „tych spraw” a tym samym sama nazwa tego kalendarza. Poza tym co mnie cieszy jest w moim ulubionym kolorze – po prostu BAJKA.

Wewnątrz jest coraz lepiej. Znajdziecie w nim sporo wskazówek, porad z zakresu urody, zdrowia i stylu życia, właśnie idealnie dla nas - kobiet. Znajdują się w nim również ciekawe sentencje na każdy dzień nad którymi można się pochylić, pomyśleć na chwilę i przemyśleć kilka spraw.

CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz - PolkizKsiazkami.pl
CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz - PolkizKsiazkami.pl
© Dariusz Mazurek

Kalendarz przejrzysty, z możliwością zapisywania danego dnia ważnych informacji dla siebie co cieszy, gdyż jest na to sporo miejsca. Ważne daty (np. święta) są wyróżnione, imieniny w danym dniu też są uwzględnione.

Czy znalazłam swój idealny kalendarz? Oczywiście. Ubolewam jedynie nad tym, że wcześniej o nim nie słyszałam, a mogłabym mieć go już kilka lat wcześniej.

Cieszę się, że znalazły się takie kobiety, które pomyślały nieszablonowo, nietuzinkowo i stworzyły taki kalendarz, aby jego posiadaczki poczuły się wyjątkowo, nietuzinkowo, magicznie i miały coś takiego „swojego” tak jak ja. „CzaroMarownik” jest idealnym przykładem. Idealny dla siebie, ale również na prezent. Polecam :)

CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz
CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz

 

Wydawnictwo Kobiece      Wydawnictwo Illuminatio

  • Autor: Praca zbiorowa
  • Tytuł: CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Data premiery: piątek, 13 październik 2017
  • Ilość stron: 448
  • Oprawa: twarda
  • Numer wydania: I
  • Rok wydania: 2017
  • Format książki: książka papierowa