Wydarzenia i spotkania

Spotkanie autorskie z reporterem i fotografem Filipem Springerem - 30.09.2016

30 września 2016 roku (piątek) zapraszamy o godz. 18:00 na spotkanie autorskie z polskim reporterem i fotografem Filipem SpringeremFilip Springer (ur. 1982) ukończył archeologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, reporter i fotograf. Swoje prace prezentował na wystawach indywidualnych w Poznaniu, Katowicach, Gliwicach, Gdyni, Jeleniej Górze i Łodzi. Publikuje w prasie ogólnopolskiej, regularnie współpracuje z Tygodnikiem Polityka.

Spotkanie z autorami książki oraz twórcami filmu "Sługi boże" - 19.09.2016

19 września 2016 roku zapraszamy na spotkanie z autorami książki oraz twórcami filmu "Sługi boże". Demoniczna muzyka, niebezpieczny romans, polscy agenci Stasi, duchowni z przeszłością i mroczne kościelne wnętrza – „Sługi boże” to powieść kryminalna, która mistrzowsko prowadzi czytelnika po labiryncie intrygi i do końca pozostawia go w niepewności, gdzie bije źródło zła. To trzymająca w kleszczach lęku opowieść o milczeniu, przez które trudno się przebić oraz o tym, jak głęboko można wniknąć w ludzką osobowość i wykorzystać ją do własnych celów.

Spotkanie autorskie z Anetą Krasińską - 17.06.2016

Zapraszamy na spotkanie z Anetą Krasińską, które odbędzie się 17.06.2016 o godzinie 18:30. Autorka o sobie: Uwielbiam rodzinne podróże. Najlepiej odpoczywam w otoczeniu przyrody lub zabytków. Lubię poznawać ludzi i przestrzeń, w której funkcjonują. W ciepłych kapciach, z filiżanką gorącej, słodkiej kawy zasiadam do czytania powieści obyczajowych. Zadebiutowałam powieścią "Finezja uczuć" ukazującą trudne ludzkie wybory i ich konsekwencje.

Spotkanie z Elżbietą i Andrzejem Lisowskimi - 13.06.2016

Zapraszamy na spotkanie z Elżbietą i Andrzejem Lisowskimi. Spotkanie poprowadzi Jarosław Kuźniar. Południki szczęścia to wyprawa do świata emocji, rytuałów, pragnień i spełnień. Szukanie radości życia na krańcach świata i w samym sobie. Smakowanie chwil od dżungli na Borneo po Broadway.

Subskrybuj to źródło RSS