Aktualności

Sprawa Ziętary. Zadaj pytanie, odpowiedź przeczytasz w książce.

  • Napisane przez Dariusz Mazurek
Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta Krzysztof Kazimierczak Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta

Pięcioro pisarzy dołączyło do grona ambasadorów wydanie ciągu dalszego powieści Krzysztofa M. Kaźmierczaka „Krótka instrukcja obsługi psa" o podtytule „Zemsta”. Inicjatywę wspierają: Artur Górski, współautor serii książek o świadku koronnym „Masie”, autorka popularnych kryminałów Joanna Opiat-Bojarska, były policjant i słynny negocjator Dariusz Loranty oraz znani dziennikarze śledczy i autorzy książek Cezary Łazarewicz i Piotr Pytlakowski. Ich rekomendację można przeczytać na wspieram.to/zemsta – stronie, na której prowadzona jest akcja.

Podstawowy cel akcji został osiągnięty, a to oznacza, że książka „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta” z pewnością się ukaże. Autor postawił sobie jednak za drugi cel wydanie także dodatku "Sprawa Jarosława Ziętary. Pytania, odpowiedzi, aktualny stan" i zwiększenie nakładu z 500 do 1000 egz. Żeby udało się to zrealizować konieczne jest uzbieranie minimum 9,6 tys. zł, czyli potrzeba jeszcze ok. 1 tys zł. 

"Sprawa Jarosława Ziętary. Pytania, odpowiedzi, aktualny stan" poświęcona będzie prawdziwemu zabójstwu dziennikarza, na motywach którego powstał kryminał. Do udziału w jej przygotowaniu autor zaprasza wszystkich czytelników. Krzysztof M Kaźmierczak zobowiązał się zamieścić w książce m.in. odpowiedzi na pytania dotycząca zabójstwa czy okoliczności związanych ze śledztwem lub trwającym  procesem. Pytania można zadawać na stronie wspieram.to/zemsta w sekcji Komentarze lub umieszczając swoje pytanie pod tą informacją. 

Wszyscy uczestnicy zbiórki uzyskują za swoje wsparcie nagrody książkowe, część z nich już się kończy. Nowością są specjalne autorskie dodatki oraz propozycje dla księgarń, które chciałby zaoferować u siebie książki książka „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta” – znaleźć je można w sekcji Dodatki. Zapraszamy do udział w akcji i zadawania pytań autorowi kryminału „Krótka instrukcja obsługi psa”.

 Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta