Nowe książki na naszych półkach

Zakup. Kolekcja Z zimną krwią Tom 6. Alex Kava: Zło konieczne.

6 tom kolekcji bestsellerowych thrillerów "Z zimną krwią" już w kioskach. W wielu miejscach Ameryki prawie w tym samym czasie giną katoliccy księża. Niemal identyczny scenariusz rytualnych zbrodni wskazuje na jednego sprawcę. Maggie ODell, specjalistka od portretów psychologicznych seryjnych morderców, znów prowadzi dochodzenie. Poszlaki wskazują na to, że zamordowani księża za życia skrzywdzili wielu młodych mężczyzn. Jednak Maggie nie wie, że ofiary księży od pewnego czasu kontaktowały się ze sobą na specjalnym forum internetowym, planując zemstę.

Zakup. Agatha Christie: Morderstwo to nic trudnego. Tom 47

W sprzedaży dostępny jest 47 tom kolekcji kultowych kryminałów Agathy Christie. Seria nieszczęśliwych wypadków czy działanie seryjnego mordercy w „jednym z najzdrowszych miejsc w Anglii”? Trudno uwierzyć starszej pani z pociągu, że „morderstwo to nic trudnego”. Przewidziała, kto będzie kolejną ofiarą, ale sama zginęła w drodze do Scotland Yardu. Luke Fitzwilliam, jej współpasażer, próbuje rozwiązać zagadkę. Niebawem stwierdza, że zły los dosięga wszystkich, którzy weszli w drogę lordowi Withfieldowi. Arystokrata uważa, że sprawiedliwość jest po jego stronie... Do czasu! 

Zakup: Lee Child Tom 3: Wróg bez twarzy.

Od 8 marca w kioskach dostępny jest trzeci tom kolekcji "Jack Reacher - ponad prawem". Jack Reacher dowiaduje się, że poszukuje go prywatny detektyw – na zlecenie kobiety, której nazwisko nic mu nie mówi. Detektyw zostaje zamordowany, a Jack postanawia wyjaśnić, co się za tym kryje.

Zakup: Druon Maurice: Królowie przeklęci. Pakiet Tom 1-3

Pakiet książek Królowie przeklęci, których tytuł odpowiada zaistniałej sytuacji. Bo faktycznie, pakiet przeklęty ;). Coś w tym tytule musi być. Po wielu trudach i nieprzyjemnych sytuacjach z księgarniami internetowymi, w końcu udało mi się zakupić i otrzymać wymarzony pakiet.

Zakup: Marsjanin wyd I i II oraz 9 innych książek

Dzisiejszy zakup to 11 książek Wydawnictwa Akurat (Muza), MAG, Sine Qua Non i Grupy Wydawniczej Foksal: Marsjanin, Wieki światła, Strażnicy Tom 1, Wilki Lokiego, Dzieci gniewu, Brudne wojny, Odd Thomas. Diabelski pakt, Strefa skażenia, Namiętność, Udręka.

Subskrybuj to źródło RSS