Newsy

Patronat Medialny. S.M. Borowiecky: Która Jego Jest

Patronat Medialny Półki z Książkami. Watykan, naziści i tajemnice. Współczesny ród potomków Marii Magdaleny i Jezusa. Symbole i szyfry, które prowadzą w głąb historii, ocierając się o magię, kabałę i okultyzm. Bractwo Chryzmonu i jego tajemnicza misja. Łowcy nazistów, którzy ścigają zbrodniarzy od Argentyny po Polskę. Wartka akcja i intryga która nie pozostawi cię obojętnym. Nigdy nie zapomnisz tej książki. Nigdy już nie spojrzysz na historię w taki sam sposób. Zostaliśmy oszukani. Wszyscy. I najwyższy czas odkryć prawdę.

Sprawa Ziętary. Zadaj pytanie, odpowiedź przeczytasz w książce.

Pięcioro pisarzy dołączyło do grona ambasadorów wydanie ciągu dalszego powieści Krzysztofa M. Kaźmierczaka „Krótka instrukcja obsługi psa" o podtytule „Zemsta”. Inicjatywę wspierają: Artur Górski, współautor serii książek o świadku koronnym „Masie”, autorka popularnych kryminałów Joanna Opiat-Bojarska, były policjant i słynny negocjator Dariusz Loranty oraz znani dziennikarze śledczy i autorzy książek Cezary Łazarewicz i Piotr Pytlakowski. Ich rekomendację można przeczytać na wspieram.to/zemsta – stronie, na której prowadzona jest akcja.

Patronat Medialny. Monika Hołyk-Arora: Znamię Pytii

Miło nam poinformować, że objęliśmy oficjalny Patronat nad książką "Znamię Pytii. Gdy przekleństwo staje się darem…" Moniki Hołyk-Arora. To powieść, której akcja, rozgrywając się na pozór w XXI wieku, w magiczny sposób przenosi czytelników w fascynujący świat antyczny, a w czasie tej podróży przypomina zapomniane fakty, legendy, wierzenia, kulty i  zabytki. Dzięki połączeniu tych elementów książka ta zainteresuje nie tylko miłośników fikcji historycznej, ale też osoby oczekujące od lektury rozrywki intelektualnej.

Wspieramy i Patronujemy projekt "Zemsta"

Książka "Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta" ukaże się dzięki czynnemu wsparciu uczestników tej akcji. Autor jest przekonany, że efekt nie zawiedzie czytelników. Zapewnia, że doceni każdą przekazaną złotówkę, a oferowane nagrody dadzą zadowolenie z udzielonej temu projektowi pomocy. Powieść „Krótka instrukcja obsługi psa” jest pozytywnie, często wręcz entuzjastycznie, odbierana przez recenzentów i (co najważniejsze) czytelników. W wyniku rozmów z nimi powstał pomysł stworzenia ciągu dalszego i tym samym przedłużenia literackiego życia jej bohaterów. 

Kryminały na lato. Kolekcja książek w Newsweek

Od 13 czerwca 2016 wraz z gazetą Newsweek dostępna jest pierwsza książka z 10 tomowej kolekcji „Kryminały na lato”. Jako pierwsza ukaże się najnowsza powieść Iana Rankina z inspektorem Johnem Rebusem zatytułowana "Święci Biblii Cienia".

Patronat medialny. Wiktoria Maj: Lili

Miło nam poinformować, że objęliśmy oficjalny Patronat nad książką i projektem Lili autorstwa Wiktori. Kto jeszcze nie posiada broszurki z fragmentem książki "LiliWiktorii Maj, może u nas przeczytać fragment lub ściągnąć go w pliku PDF.

Subskrybuj to źródło RSS